Rövid ujjú apró virágos fekete-fehér ruha

Rövid ujjú apró virágos fekete-fehér ruha
Rövid ujjú apró virágos fekete-fehér ruha
Rövid ujjú apró virágos fekete-fehér ruha
Veľkosť oblečenia:
Uvedené hodnoty sú odmerané parametre rozprestretého oblečenia. v obvodových častiach sú uvedené už zdvojnásobené hodnoty!)

dĺžka ramena: 30,5 cm

obvod rukáva pri patente: 26 cm
obvod bokov: 100 cm

Na dekolte zaujme krásna tylová vsadka. Kúsok s lodičkovým výstrihom s dlhými, netopierími rukávmi, mierne zoštíhlené, vďaka čomu zvýrazňuje ženskú postavu. Vyrobené v jednej veľkosti, elastické, pocit bavlny, vyrobené z vynikajúceho viskózového materiálu, vďaka čomu je mimoriadne pohodlné na nosenie na Vianoce, Silvestra alebo narodeninové oslavy.


Materiál: elastická 95% viskóza, 5% lycraVeľkosť: One Size (od S do L/XL)

Nie je na sklade
Podrobnosti

Tieto šaty vyzerajú ako dvojdielne, ale ležérny zvršok a priliehavá sukňa na bokoch sú zošité, aby boli nielen pohodlnejšie, ale aj veľmi dekoratívne, elegantné.  Šaty voľného strihu jemne bavlnené na dotyk, ktoré možno nosiť aj ako tuniku. Sukňa je vyrobená z čierneho viskózového materiálu, ktorý sa ľahko prispôsobí línii tela.  Celé šaty sú z elastického materiálu, takže pri nosení povolia až 2-3 cm. Šaty sú obyčajným kúskom, no sú výbornou voľbou aj na večeru či párty. Produkt bez veľkosti: Vhodné pre S-XL. O parametroch oblečenia sa dozviete v časti „Veľkosť oblečenia".

Údajov
Gyártó
Angiko Kft
EAN číslo
RUSZT-009
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor