Béžové netopierie šaty/tunika s krátkymi rukávmi a kvetinovým vzorom tulipánov

Veľkosť oblečenia
Uvedené hodnoty sú odmerané parametre rozprestretého oblečenia. v obvodových častiach sú uvedené už zdvojnásobené hodnoty!)

dĺžka ramena: 30,5 cm

obvod rukáva pri patente: 26 cm
obvod bokov: 100 cm

Skutočne jarno-letné elegantné šaty /tunika/ s ozdobným, jemným béžovým pozadím a vzorom tulipánových kvetov. Úzka tylová vsadka vo výstrihu upúta pozornosť. Šaty s krátkymi rukávmi, lodičkovým výstrihom, netopierím strihom a mierne priliehavým strihom, ktorý pekne zvýrazňuje ženské línie. Je vyrobený v jednej veľkosti, z vynikajúcej viskózovej tkaniny s elastickým bavlneným povrchom, vďaka čomu je mimoriadne pohodlný na každodenné nosenie alebo na akúkoľvek udalosť.


Materiál: elastická 95 % viskóza, 5 % lycra

Farba, vzor: béžový podklad so vzorom tulipánových kvetov

Veľkosť: One Size (S až L/XL)

Méret
M, L, XL
Nie je na sklade
Podrobnosti

Tieto šaty vyzerajú ako dvojdielne, ale ležérny zvršok a priliehavá sukňa na bokoch sú zošité, aby boli nielen pohodlnejšie, ale aj veľmi dekoratívne, elegantné.  Šaty voľného strihu jemne bavlnené na dotyk, ktoré možno nosiť aj ako tuniku. Sukňa je vyrobená z čierneho viskózového materiálu, ktorý sa ľahko prispôsobí línii postavy.Celé šaty sú z elastického materiálu, takže pri oblečení môžu povoliť až 2-3 cm. Šaty sú obyčajným kúskom, no sú výbornou voľbou aj na večeru či párty. Produkt bez veľkosti: Vhodné pre S-XL. O parametroch oblečenia sa dozviete v časti „Veľkosť oblečenia".

Namerané parametre rozloženého odevu: (na kruhových častiach sú uvedené už zdvojnásobené hodnoty!) 

dĺžka ramien: 30,5 cm dĺžka rukávov: 30 cm šírka rukávov (pri spodnom okraji): 26 cm obvod hrudníka: 146 cm šírka bokov: 100 cm celková dĺžka odevu: 87 cm 

Údajov
Gyártó
Angiko Kft
EAN číslo
RUSZT-007
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor