Čierne šaty/tunika s čipkovanou vsadkou a krátkymi rukávmi

Čierne šaty/tunika s čipkovanou vsadkou a krátkymi rukávmi
Čierne šaty/tunika s čipkovanou vsadkou a krátkymi rukávmi
Čierne šaty/tunika s čipkovanou vsadkou a krátkymi rukávmi
Veľkosť oblečenia
28 cm
obvod cez prsia tielka: 136 cm
dĺžka sukne: 28 cm
celková dĺžka šiat:80 cm

Tieto šaty/tunika s krátkymi rukávmi v čiernej farbe lemované čipkou pôsobia sofistikovane a elegantne. Šaty sú vyrobené zo špeciálnej dizajnovej dvojitej tkaniny: top a cez neho čipkou lemovaný netopierí vrch, ktorý dodáva celkovému efektu eleganciu, a sukňová časť, tiež z dvojitej tkaniny, ktorá poskytuje dokonalú oporu. Elastická viskózna tkanina má prirodzený a bavlnený charakter, čo poskytuje nositeľke príjemný pocit a dobrú priedušnosť.

Tieto šaty sú ideálne na leto, aj na bežné udalosti. Ľahká tkanina a dizajn s krátkymi rukávmi poskytujú sviežosť a pohodlie aj v teplejšom počasí. Šaty sa odporúčajú pre dámy vo veľkosti M až menšie XL. Šaty sú vhodné na neformálne udalosti, ale dajú sa nosiť aj ako tunika na všestranné kombinácie.

Tieto šaty sú nielen krásne, ale aj pohodlné. Prispôsobia sa postave, takže nemusíte obetovať pohodlie a zároveň v nich budete vyzerať žiarivo. Ak milujete pohodlie a krásne oblečenie, tieto šaty sú pre vás ideálnou voľbou.

Materiál: elastická viskóza

Farba: čierna

Veľkosť: jedna veľkosť, odporúčaná veľkosť M-XL

Méret
M, L, XL
Nie je na sklade
Szín változatokhoz
Podrobnosti

Čierna je elegancia, čipka je ženskosť a sofistikovanosť. V Rucy Fashion sme pre vás tieto dve veci spojili. Oblečte si ich a zaručene budete stredobodom pozornosti! Šaty sú vyrobené z elastickej bavlnenej tkaniny a sú univerzálnym kúskom, ktorý sa dá nosiť samostatne ako šaty, ale je aj perfektnou voľbou ako tunika k legínam. Tkanina je zmesou viskózy s bavlneným povrchom a elastanu, takže sa dokonale prispôsobí každej postave a odporúča sa pre veľkosti M až L/XL. Vyberte si z niekoľkých farieb.

Namerané parametre rozloženého odevu:

(čipkové prekrytie)dĺžka ramien a dĺžka rukávov spolu: 28 cm

(čipkové prekrytie)šírka rukávov: 43 cm

(tričko) obvod hrudníka: 76 cm

(čipkové prekrytie) obvod hrudníka: 136 cm

šírka bokv: 80 cm dĺžka sukne: 28 cm

celková dĺžka odevu: 80 cm

Údajov
Gyártó
Angiko Kft.
EAN číslo
CSRRU-001
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor
Doplnkové výrobky